המלצות


"עכשיו יש מובטח שכר הדירה שלי"


אני מודה שבהתחלה הייתי סקפטי לגבי השירות שלכם, כי אני בעצמי לא הצלחתי לפנות דייר שהתפנה לי בדירה. אבל מאז שהתייעצתי איתם והזמנתי את השירות של פינוי דייר הכל השתנה ועכשיו מובטח שכר הדירה שלי כל חודש.

"בזכות GOLD SERVICE אני מרוויחה תשואה גבוהה יותר על הנכס"


קניתי נכס על מנת להרוויח כסף משכירות. GOLD SERVICE בדקו לי את השוכרים, אישרו את הרקע שלהם ונתנו לי כלים לדרוש שכר דירה גבוה יותר ממה שתכננתי. לכן GOLD SERVICE למעשה הגדילו את התשואה שלי על הנכס. לא הייתי יכולה לעשות את זה בלעדיכם!


"גם טיפלו בבעיה וגם מצאו לי דייר חלופי"


GOLD SERVICE ליוו אותי בבית המשפט בתביעה מול דייר סרבן ועדכנו אותי בהתפתחויות. אחרי שהסיפור עם הדייר הסרבן נגמר, ב- GOLD SERVICEגם דאגו לי לדייר חלופי. מבחינתי מדובר בשירות מציל חיים ואני מודה להם בכל יום שעובר....

"כשאף אחד אחר לא עזר - GOLD SERVICE היו שם בשבילי"


ההיכרות שלי עם GOLD SERVICE התחילה בנסיבות מצערות. לפני שפניתי אליהם, ניסיתי לפנות לבד דייר שפשוט הרס לי את הדירה ואפילו לא הסכים לשלם שכר דירה. בהתחלה פניתי אליו בצורה נעימה ואחר כך אפילו ניסיתי לאיים. כששום דבר לא עזר, פניתי לרשויות ולבית המשפט. 


"זאת ההגנה שחיפשתי"

במקום שאני אצטרך לרדוף אחרי הדיירים, הם גם בודקים אותם עוד לפני החתימה על החוזה וגם מפנים אותם כשהם עושים בעיות. מעולה כי זה בדיוק מה שחיפשתי. שירות שלכם למעשה מגן על הנכס שלי וזה בדיוק מה שרציתי וחיפשתי.

"GOLD SERVICE בדקו את כל השוכרים שלי"

בתור בעלים של 3 דירות ב-3 ערים שונות, היה לי חשוב לבדוק את השוכרים הפוטנציאליים במהירות וביעילות. אתם עשיתם את זה בשבילי ומאז אני רק איתכם. זו הבחירה הטובה ביותר שעשיתי בתחום ולא נותר לי אלא להסיר בפניכם את הכובע.

טואול - בניית אתרים באינטרנט