פינוי שוכרים

GOLD SERVICE עוזרת לבעלי נכסים כמוך להשיג שכר דירה מובטח בכל מצב. אם השוכר שלך לא משלם בזמן, מסרב להתפנות – אף על פי שנגמרה תקופת החוזה . אנחנו כאן בשבילך בעלות 3% בלבד מדמי השכירות החודשיים.
הבעיה מבחינתך היא שלפי החוק, יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי לפנות את השוכר לבד. באפשרותך כמובן להגיש תביעה לבית משפט או להוצאה לפועל, אך התהליך ייקח זמן וישאב ממך אנרגיות.
תחת זאת, אנחנו ב- GOLD SERVICEניקח אחריות מלאה על התהליך - ונסיר ממך דאגות מיותרות וסיבוכים חוקיים.


איך מתבצע השירות שלנו?

השירות שלנו מבוסס על ניסיון משמעותי מתחום התיווך והנדל"ן. כיום אנו מציעים אותו לבעלי שוכרים כמוך בשביל לעזור לך לחסוך זמן, כסף וטרחה. בפועל, אנו מסוגלים להתמודד עם כל סוג של סרבנות מצד הדייר: החל באי-תשלום שכר דירה בזמן, דרך תשלום חלקי או באיחור של שכר הדירה ועד סירוב מוחלט להתפנות.
השירות שלנו כולל ייצוג משפטי ואפילו תשלום שכר דירה ישירות אליך – עד שהעניין ייפתר והדייר יפנה את הנכס. בזמן הזה, נוכל גם להמליץ לך כיצד לנהוג ולסייע לך באיתור שוכרים חדשים. אם גם צריך להציג ראיות ולהוכיח אותן, אנחנו נהיה אלו שילוו אותך על בסיס אישי ומקצועי.

פינוי שוכרים, שלב אחר שלב

הגנה על הנכס שלך מתחילה בשירות בדיקת שוכרים של GOLD SERVICE. בזכות השירות הזה יתאפשר לך לצמצם מלכתחילה את הסיכון של השכרה לדיירים שלא מסוגלים לעמוד בהתחייבויות, כי אנו נדאג להביא אליך שוכרים איכותיים בלבד.
השתמשת בשירות בדיקת שוכרים שלנו? אנו נעזור לך לאסוף את כל ההוכחות על התנהלות לא תקינה של השוכר ונגבש איתך מכתבי התראה. בשלב הבא ובמידה והשוכר עדיין אינו מתפנה, נלווה אותך בדרך לבית המשפט נעמוד לרשותך גם בשלב של הגשת התביעה וקבלת פסק הדין.
במילים אחרות, שכר דירה מובטח מתחיל ונגמר בגיבוי שנותנים לך ב-GOLD SERVICE. אם נמאס לך לדאוג מפינוי שוכרים, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ כאן ולהצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.
טואול - בניית אתרים באינטרנט