בדיקת שוכרים

הדירה שרכשת, שיפצת והשכרת היא ככל הנראה הנכס הכי יקר שיש ברשותך. אבל איך באפשרותך לדעת שהמשכיר הפוטנציאלי – זה שהשאיר עליך רושם ראשוני חיובי בטלפון – אכן ראוי לקבל את המפתחות? במילים אחרות, מה המידע האמיתי שיש לך על השוכרים ועד כמה הוא אמין? אם שאלות כאלה מטרידות אותך, השירות של GOLD SERVICE הוא בדיוק בשבילך.
אנחנו מתמחים בבדיקות רקע על שוכרים ומעמידים לרשותך את כל היתרונות. במסגרת השירות, אנו נבצע עבורך בדיקת רקע על השוכרים ונעניק לך מידע שיכול להיות רלוונטי לתהליך השכירות: כמו למשל מה היכולת הפיננסית של השוכרים, איזה עתודות ממון יש להם והאם פרטי הזיהוי שלהם תואמים לאלו שהוצגו בפניך.

כך השירות המקצועי שלנו יעניק לך שקט נפשי

מהר מאוד ייצא לך לגלות שהשכרת דירה היא נושא מורכב מכפי שנהוג לחשוב. החדשות הטובות הן שלנו יש את הניסיון שיכול לעזור לך. במסגרת השירות, אנו נעניק לך שקט נפשי החל משלב חיפוש השוכרים ועד החתימה על החוזה. בהמשך, נוכל לרכז עבורך גם את השירות של פינוי דייר סרבן ולמעשה להבטיח עבורך גביית שכר דירה רצופה.
השירות שלנו הוא במובן מסוים תנאי לגביית שכר דירה עכשיו ובעתיד. אם אנשי מקצוע מיומנים מהצוות של GOLD SERVICE בודקים את הרקע של השוכרים שלך, לך רק נותר לגבות את הצ'קים ולהחזיר את ההשקעה בנכס.


כיצד מבצעים בדיקת שוכרים?

השאלה הרלוונטית מבחינתך היא איך מבצעים בפועל בדיקת שוכר דירה. האפשרויות שעל הפרק נעות בין בירור ישיר מול השוכר, בדיקת יכולת כלכלית מול מאגרים חוקיים, בירור חובות מול רשות האכיפה והגבייה ועוד.
מובן שאת חלק מהבדיקות באפשרותך לבצע לבד – אבל זה ידרוש ממך אנרגיה וזמן. במקום זה, עדיף לך שנציגים של GOLD SERVICE יאספו את כל המידע הרלוונטי ויציגו אותו בפניך בצורה מסודרת. המידע הזה ייתן לך כוח במשא ומתן על חוזה השכירות וישחרר אותך מדאגות.
רוצה לראות כמה פשוט לבצע בדיקת שוכרים מהימנה וליהנות משכר דירה מובטח? לחיצה אחת כאן והמומחים של GOLD SERVICE כבר יעמדו לשירותך.
טואול - בניית אתרים באינטרנט