אודות

GOLD SERVICE החלה את דרכה כמשרד תיווך אמין, מקצועי ויסודי. עם הזמן גילינו שיש המון בעיות עם שוכרי דירות, אך שבעלי נכסים כמוך לא מקבלים את הגיבוי שמגיע להם. בין היתר, נחשף בפנינו שבעלי הדירות שמשכירים את הנכס הכי יקר שיש להם – בקושי מכירים את השוכר ובעצם לא יודעים מי יגור אצלם בדירה. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

ההגנה על הנכס שלך מתחילה עכשיו

המטרה שלנו היא להגן עליך ועל הנכס, עם סל שירותים רחב שמייצג את האינטרסים שלך גם מול בית המשפט והרשויות. במקום להמר על זהות השוכר הבא, כל שעליך לעשות הוא לקבל מאיתנו שירות מסודר של בדיקת שוכרים ולמנוע בעיות בעתיד. נוסף על כך, אנו נלווה אותך באופן אישי לאורך כל הדרך – גם במציאת שוכר וגם לפני ואחרי בדיקת השוכרים.

בדיקת רקע על השוכרים מתבצעת דרכנו בשיתוף פעולה עם כל הגופים הפיננסיים הרלוונטיים. בפועל, כך אנו מעניקים לך מידע קונקרטי שכולל בדיקה מקיפה על כל דייר פוטנציאלי. ברור לנו שכבר השקעת זמן רב וכסף בנכס, לכן חשוב לנו שהאדם שיגור אצלך יהיה אמין ובעל אמצעים.

דייר סרבן? יש מה לעשות!

דייר שמסרב להתפנות מהנכס שלך גורם לך עוגמת נפש, הפסד כספי ונזקים. אבל מבחינתך, החדשות הטובות הן שיש מה לעשות.

בעת יצירת קשר עם המומחים שלנו, אנו ניקח פיקוד מלא על הסיטואציה ונפתור עבורך את הבעיה. במידת הצורך, נלווה אותך בהתנהלות מול הדייר וגם נספק לך שירותי ייעוץ משפטי. כך נחזיר את הנכס שלך לפעילות מלאה - ואף נעמיד לרשותך דייר פוטנציאלי חדש.

בפעם הבאה שהדירה שלך תעמוד להשכרה,
כבר יהיה לך את הגיבוי של
GOLD SERVICE.
נשמח להגן על הנכס שלך!

טואול - בניית אתרים באינטרנט